Jarní svatební kytice

Kytice bývá významným symbolem celé svatby. Nevěstu zdobí při obřadu, svatební tabuli pak na hostině a hod kyticí patří k nejznámějším tradicím. Dekorace a nálada celé svatby by měly s nevěstinou kyticí dokonale ladit.

Jaro samo nabízí množství čerstvých květin a barev. Zejména pak těch pastelových, ve kterých svatba působní něžně a svěže. Například světle fialový šeřík vypadá skvěle a dá se kombinovat i s výraznějšími kousky. Nakonec si jej může nevěsta naaranžovat i sama, ať už do svatební kytice, nebo jako dekorační prvek na svatební stůl či do sladkého baru.

Stejné využití může mít i luční kvítí. Nevěsta si natrhá svatební kytici dle vlastní fantazie a k tomu ještě ušetří. I samotná zeleň v kombinaci s bílou vypadá vkusně! Tak nechte svoji svatbu rozkvést tím, co roste kolem vás!

Pryskyřníky a pivoňky

Velmi oblíbené jsou na jaře, krom jemných konvalinek, také pryskyřníky nebo pivoňky. K dostání jsou v jemných bílých, růžových, až purpurových tónech a díky bohatým květům vám vytvoří nádherný bohatý pugét. Staly se trendem posledních let a do popředí se dostávají právem. Já si je zamilovala a věřím, že mnohé z vás taky.

Narcis do svatební kytice

Opravdu čtete dobře. Nezbláznila jsem se. Nádherně ve svatební kytici vypadá i narcis. Přestože se u nás ještě tak často nepoužívá, je to podle mě docela škoda. Díky své dostupnosti je téměř na každém rohu a proto s ním můžete vykouzlit opravdu krásnou výzdobu na své svatbě. V kytici vám bude opojně vonět a celou vazbu jen rozzáří. Ne vždy se totiž podaří do kytice uvázat květiny co voní, obzvláště ty z dovozu jsou většinou jen krásné, ale vůní nás neokouzlí. U narcisu se vám to nestane. Dobře budou vypadat v kombinaci s pryskyřníky, eukalyptem, nebo růžemi.

theweddingofmydreams.co.uk | Elyse Hall photography | Andrew Woods | Weddings romantique | Tara McMullen photography | www.theroseshed.co.uk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top