Tipy na dárky pro novomanžele

Dárek na svatbu pro novomanžele může být opravdový oříšek. Snad největší klasikou jsou peníze a věřte, že po nákladné svatbě je nevěsta s ženichem jistě ocení. Dobrá parta kamarádů může darovat pokladničku a zorganizovat malou zábavu, pomocí které se pokladnička naplní penězi. Zároveň s originálně věnovaným darem vytvoříte i neobyčejnou atmosféru přímo na svatbě.

Malebná blahopřání

Darujete-li obálku, krom peněz je vhodné přiložit gratulaci v podobě přání. Pokud máte dost inspirace napište vlastní text od srdce, určitě potěší více než předtištěná verze. Sama nemám ráda ty klasické kýčovité přání, na které často narážím v obchodech. Naštěstí se poslední dobou začaly objevovat originální a krásná papírová přání a dám vám na některé z nich tip. Naprosto kouzelně malované blahopřání můžete sehnat u malebnosti.cz nebo u originálních Chaukiss. Pokud se vám nechce objednávat přes e-shop, originální blahopřání můžete sehnat v kamenném obchůdku Place store.

Originální nápady s fotkami

Pokud novomanžele znáte důvěrněji, věnujte jim dřevěnou fotografii, na které necháte vyobrazit jejich dětství, společné mládí, nebo vzpomínky na zážitky s kamarády, či rodinou. Z klasických fotografií můžete vytvořit prezentaci, kterou promítnete uprostřed večera na plátně. Potěšíte tím i ostatní svatebčany, obzvlášť pokud mezi fotkami najdou i ty své.

Fotoalbum ze dřeva

Když se vám podaří fotografie sesbírat a nalepit do fotoalba, například s kratším příběhem, nevěsta s ženichem si takové album určitě rádi doma vystaví a společně s návštěvami jím budou listovat a vzpomínat. Fotoalbum ze dřeva můžete nechat vyrobit novomanželům i na míru, nebo si vybrat některé univerzální a nechat na nevěstě a ženichovi čím album naplní.

Fotoalba, která najdete tady na e-shopu vyrábím já sama ve své malé Dědové dílně. Pokud vás zajímá příběh dílny a rádi byste pořídili nějaký originální dárek vonící dřevem, mrkněte ke mě na web.

www.dedovadilna.cz

Potěšit novomanžele můžete taky překvapením jako je hromadný taneček, vtipné představení, nebo videem natočeným před svatbou, ve kterém ukážete, nebo povíte přání novomanželům.
Srdečné dárky nemusí být vždy nejdražší, nebo největší. Často naopak potěší nápaditá drobnost, která může ozvláštnit třeba i samotnou svatbu a bude se tak na ni dlouho v dobrém vzpomínat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top