Jarní svatby

Chystáte se v tomto ročním období brát?  Jaro je ideální dobou na svatbu. Příroda okolo nás dotvoří dokonalou atmosféru pro váš svatební den. Využijte ji proto naplno, kde se jen dá. Probouzející se stromy a kvetoucí keře vám nejen zútulní místo pro jedinečný obřad, ale také se zároveň stanou vonící a přirozenou výzdobou. V jasném slunečním svitu a za zpěvu ptáků, to celé dohromady bude vypadat skvěle!

Za jaro bude vděčná i vaše rodina a ostatní svatební hosté jakéhokoliv věku. Všichni zajisté ocení příjemnou teplotu a svěží vzduch, ať už se vaše slavnost bude odehrávat venku, nebo uvnitř. Svatebčané si budou moci vychutnávat zákusky a jiné dobroty, aniž by se jim roztékaly na talířích a nápoje vydrží déle vychlazené.

Nebojte se svatby na jaře

Svatby z jara, tedy mimo hlavní sezónu, mívají výhodu ve větším množství volných termínů pro konání obřadu. Usnadníte tím starost i těm, kteří od vás přijmou pozvání. Většinou nebudou muset řešit, zda se termín vaší svatby nekryje s jejich dlouhodobě naplánovanou dovolenou, a budou se tak moci po zimě radovat s vámi.

S volnými termíny souvisí také méně nabitý program svatebních koordinátorů, fotografů, cateringových společností, vizážistek a dalších důležitých osob, které se starají o to, aby vše mělo dokonalý průběh.

Že máte strach z jarních deštíků a proměnlivého počasí? Nebojte se toho! Na svatbě, kde panuje především dobrá nálada, může pršet jedině štěstí. A trocha vody? Ještě nikdy nikomu neublížila. Přesto je vhodné vybírat prostory s přístřešky, nebo zajistit stylové deštníky. Jedním může doplnit svůj vzhled i sama nevěsta.

Nakonec vaše vzpomínky i fotky budou krásné jak za svitu slunečních paprsků, tak i v kapkách deště. S tím souvisí i výběr fotografa. Zkušený profík se ani deště nezalekne, ba naopak, jej bude umět využít ve váš prospěch. Mrkněte do naší galerie a posuďte sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top