O mně

Stručně 

Vystudovala jsem obor Nábytek na průmyslovce a později na vysoké škole. Baví mě sledovat současné svatební trendy, nábytkový design a mám slabost pro krásné a praktické věci. Ale hlavně... ráda tvořím! 
  

Proč to vlastně dělám

Jako přítelkyně fotografa jsem měla tu možnost navštívit spoustu svateb. Ze začátku jsem s mým Kubou fotografem jezdila jako jeho asistentka. Později jsem si pořídila svou vlastní zrcadlovku a začala na svatbách fotit jako druhý fotograf, ranní přípravy ženichů. Přestože jsem sama ještě nebyla nevěstou, stihla jsem si vyzkoušet roli svědkyně. Taky díky těmto zkušenostem vím jak to na svatbách může probíhat a co je za oponou svatební fotografie i samotné organizace svatby.  Spoustu přátel i známých se mě i mého Kuby často ptají na rady a doporučení ohledně svateb. Dlouho jsme přemýšleli o tom, že bychom sepsali naše postřehy a předali je dál. A tak vznikl nápad svatebního webu. Místo, kde najdete naše rady, tipy, zkušenosti, spoustu inspirace i zajímavostí  na jednom místě. Zároveň si tady můžete pořídit i drobnosti, které ke svatbám patří a mohly by se vám hodit. 
 
V obchůdku najdete výrobky ze dřeva, které sama vyrábím buď ručně, nebo na laserové řezačce. Věnuju se taky výrobě dřevěných produktů v naší malé rodinné dílně. Jestli vás zajímá naše práce, můžete mrknout na
 
 
Snad se vám tady bude líbit, načerpáte potřebnou inspiraci a třeba si objednáte i nějakou tu maličkost. 
Scroll to top