Vdala se v babiččiných šatech z roku 1962

Když se měla Američanka Jordy Jensen vdávat, napadlo ji něco úžasného. Rozhodla se vdávat ve svatebních šatech své babičky. Vše mělo být překvapením a babičce tuto zprávu oznámila opravdu originálním způsobem. 

Svatební šaty, o kterých je řeč, ležely přes padesát let ve skříni. Naposledy si je oblékla ve svůj svatební den babička Jordy, paní Penny Jensen, v roce 1962. Uplynulo mnoho let a už by nikoho nenapadlo, že si tyto šaty ještě někdo oblékne. V létě roku 2017 ale dostala její vnučka nápad, vdávat se právě v těchto šatech. Vždy si byly velmi blízké a tak chtěla tímto své babičce dát najevo svou úctu a udělat jí radost. 

Šaty bylo nutné vyčistit a upravit podle postavy nevěsty. Malé úpravy stačily k tomu, aby šaty vypadaly zase jako nové. Na první pohled byste ani nepoznali, že jsou od babičky. Den před svatbou si nevěsta šaty oblékla a pozvala svou babičku na zkoušku svých svatebních šatů. Setkání babičky s vnučkou, v jejích ve starých svatebních šatech, bylo prý opravdu dojemné. Na památku si pozvaly i fotografku aby je při překvapení zachytila. 

A proč své babičce ukázala šaty už den před svatbou? 

,,Nechtěla jsem, aby ty šaty babička viděla, až půjdu k oltáři, protože by se jí možná vrátily všechny vzpomínky s nimi spojené a možná by jí v tu chvíli bylo spíše smutno. Můj dědeček je totiž už dlouho po smrti a nevěděla jsem, jak by to babička nesla.“ Nechala se slyšet nevěsta. 

Takové překvapení by určitě potěšilo nejednu babičku. Co myslíte?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top