Vdala se v babiččiných šatech z roku 1962

Když se měla Američanka Jordy Jensen vdávat, napadlo ji něco úžasného. Rozhodla se vdávat ve svatebních šatech své babičky. Vše mělo být překvapením a babičce tuto zprávu oznámila opravdu originálním způsobem. 

Svatební šaty, o kterých je řeč, ležely přes padesát let ve skříni. Naposledy si je oblékla ve svůj svatební den babička Jordy, paní Penny Jensen, v roce 1962. Uplynulo mnoho let a už by nikoho nenapadlo, že si tyto šaty ještě někdo oblékne. V létě roku 2017 ale dostala její vnučka nápad, vdávat se právě v těchto šatech. Vždy si byly velmi blízké a tak chtěla tímto své babičce dát najevo svou úctu a udělat jí radost. 

Šaty bylo nutné vyčistit a upravit podle postavy nevěsty. Malé úpravy stačily k tomu, aby šaty vypadaly zase jako nové. Na první pohled byste ani nepoznali, že jsou od babičky. Den před svatbou si nevěsta šaty oblékla a pozvala svou babičku na zkoušku svých svatebních šatů. Setkání babičky s vnučkou, v jejích ve starých svatebních šatech, bylo prý opravdu dojemné. Na památku si pozvaly i fotografku aby je při překvapení zachytila. 

A proč své babičce ukázala šaty už den před svatbou? 

,,Nechtěla jsem, aby ty šaty babička viděla, až půjdu k oltáři, protože by se jí možná vrátily všechny vzpomínky s nimi spojené a možná by jí v tu chvíli bylo spíše smutno. Můj dědeček je totiž už dlouho po smrti a nevěděla jsem, jak by to babička nesla.“ Nechala se slyšet nevěsta. 

Takové překvapení by určitě potěšilo nejednu babičku. Co myslíte?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Scroll to top